ul. Gen. Józefa Hallera 10 lok.43
15-814 , Białystok
woj. podlaskie
pow. Białystok miasto
tel.
856534220
606439073
Godziny otwarcia:
Pon: 10:00-17:00
Wto: 10:00-17:00
Śro: 10:00-17:00
Czw: 10:00-17:00
Pią: 10:00-17:00
Sob: 10:00-13:00
Firma istnieje od roku 2002.

Forte Okna Drzwi powstała w 2002 roku, wieloletnie doświadczenie w branży montażu stolarki otworowej pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty przeznaczone do domów, mieszkań, budynków użyteczności publicznej. Przez tak długi okres działalności zdołaliśmy wyselekcjonować, najlepszych montażystów, aby zapewnić Państwu profesjonalny montaż. Dzięki wysokiej jakości produktów, które posiadamy w swojej ofercie, posłużą one przez długie lata bez potrzeby jakichkolwiek napraw. Darmowa wycena i fachowe doradztwo.
W naszej ofercie oprócz okien i drzwi znajduje się szeroki wybór różnych dekoracji okiennych np: rolety klasyczne, mini rolety, rolety w kasetach, rolety babmusowe, rolety tekstylne, rolety zwijane czy żaluzje.
Tak bogata i różnorodna oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom.
Oferta obejmuje: sprzedaż, montaż, serwis:
- okien i drzwi
- bram garażowych
- parapetów
- rolet zewnętrznych i wewnętrznych
- rolet wewnętrznych materiałowych
- rolet rzymskich
- rolet weneckich
- rolet antywłamaniowych
- żaluzji okiennych
- żaluzji drewnianych
- moskitier
- folii okiennych

Zapewniamy również pełen serwis związany z montażem oferowanych artykułów okiennych.
Usługi świadczone przez firmę FORTE OKNA I DRZWI są na najwyższym poziomie.
Mogą Państwo liczyć na fachową i profesionalną obsługę.
Pomiar oraz wycena w ograniczonej strefie GRATIS!!!

Serdecznie zapraszamy
Zgrany zespół fachowców sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.