ul. Skindzierz 3 16-140 , Skindzierz woj. podlaskie pow. sokólski
tel. 857219190 730219190
email: biuro@konar.net.pl www: http://www.konar.net.pl
Godziny otwarcia: Pon: 07:00-15:00 Wto: 07:00-15:00 Śro: 07:00-15:00 Czw: 07:00-15:00 Pią: 07:00-15:00 Sob: 07:00-13:00
Współczesny świat, szczególnie w europejskim kręgu kulturowym, trudno sobie wyobrazić bez produktów z drewna, głównie stosowanych w najbliższym człowiekowi otoczeniu - domu. Warunkują one dobre samopoczucie człowieka, harmonijny klimat do odpoczynku i efektywnej pracy, wpływają na zadowolenie z życia i poczucie spokoju. Prawdziwe poczucie komfortu, klasy, harmonii, trwałości, właściwego mikroklimatu, budują produkty z materiałów naturalnych - z drewna. W dniu dzisiejszym elementy drewniane są symbolem klasy, pozycji społecznej i materialnej, ale także - wiedzy i świadomości ich właściciela w kontekście szeroko rozumianego zdrowego stylu życia i harmonii w życiu codziennym.

W powyższe oczekiwania i trendy doskonale wpisuje się firma Konar

Konarjest przedsiębiorstwem z bardzo dużym doświadczeniem, ugruntowaną wiedzą i najlepszą tradycją w produkcji oraz sprzedaży drewna dekoracyjno - wykończeniowego i budowlanego.
Siedziba firmy wraz z kompleksem produkcyjnym położona jest w miejscowości Skindzierz, 40 kilometrów na północ od Białegostoku (przy drodze krajowej nr 8, na odcinku: Białystok - Augustów).

Konar specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy drewna dekoracyjno - wykończeniowego w postaci:
- szalówki,
- kompletnych elewacji,
- desek podłogowych,
- listew wykończeniowych.

Produkty Konar są zgodne z CE


Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż szalówki i deski podłogowe Konar są fabrycznie czopowane - gotowe do łączenia na długości. Cecha ta zdecydowanie upraszcza i przyspiesza montaż, nadaje elewacji lub podłodze profesjonalny wygląd, przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy, redukuje straty montażowe.
Drugą grupą towarową, produkowaną i oferowaną do sprzedaży przez Konar jest doskonałe drewno budowlano - konstrukcyjne, niezbędne w realizacji prawie każdej inwestycji budowlanej.

W tej grupie można głównie wyróżnić:
  • krokwie,
  • deski,
  • łaty,
  • konstrukcje (więźby) dachowe,
  • konstrukcje szkieletowe (tzw. "kanadyjskie"),
  • tarasy,
  • elementy budynków z bala (bale),
  • drewno budowlane
  • szalówka.

Jakość i walory estetyczne oraz konstrukcyjne naszych produktów sprawiają, iż znajdujemy się w grupie liderów rynku drzewnego w regionie. Profesjonalni wykonawcy, funkcjonujący na rynku budowlanym i drzewnym, wykazują całkowite zaufanie do naszych produktów i ich optymalnej jakości. Potwierdzają ten fakt również nasi klienci, kontrahenci i partnerzy handlowi.

Drewno.
Surowiec używany przez człowieka od tysiącleci. Materiał zdrowy, przyjazny człowiekowi, wdzięczny. Najlepszy aby chronić Ciebie, Twoją rodzinę, bliskich, wszystko to, co w Twoim życiu najważniejsze. Najlepszy, aby cieszyć Twoje oczy, dawać Ci przyjemność, komfort, radość, budować w Tobie poczucie, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Postaramy się pomóc Ci w realizacji Twoich zamierzeń. Bardzo jest nam miło, że możemy być ich częścią, że możemy uczestniczyć w budowaniu Twojej przyszłości.
Drewno. To bardzo dobry wybór.
Zespół PHU KONAR

BUDOWLANA

Bramy i ogrodzenia

OGRODZENIA DREWNIANE
PŁOTY DREWNIANE

Budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe

DOMY DREWNIANE
DOMY DREWNIANE KANADYJSKIE
DOMY Z BALA

Materiały budowlane

SZALUNKI BUDOWLANE

Wykończenie wnętrz

DREWNO

Drewno, materiały stolarskie

DESKI-TARCICA
DESKI SUROWE
DREWNO BUDOWLANE
DREWNO IMPREGNOWANE
DREWNO PRZECIERANE
IMPREGNACJA DREWNA
KANTÓWKA
KRAWĘDZIAKI
KROKWIE
ŁATY DREWNIANE
PALE DREWNIANE
STEMPLE BUDOWLANE
SUSZENIE DREWNA
TARCICA IGLASTA
TARTAKI
ŻERDZIE DREWNIANE
WIĘŹBY DACHOWE
KONSTRUKCJE DREWNIANE
JĘTKI DREWNIANE
SZALÓWKA
TARTAK
SZALÓWKA PŁASKA
SZALÓWKA PÓŁOKRĄGŁA

LEGENDA: