ul. Grochowa 2/49 15-423 , Białystok woj. podlaskie pow. Białystok miasto
tel. 856544562 600499954
email: ammarch@wp.pl www: http://www.ammarch.pl
Godziny otwarcia: Pon: 08:00-16:00 Wto: 08:00-16:00 Śro: 08:00-16:00 Czw: 08:00-16:00 Pią: 08:00-16:00 Sob: Kontakt
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 1
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 2
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 3
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 4
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 1 mini
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 2 mini
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 3 mini
 • AMM STUDIO ARCHITEKTONICZNE ARCH. KRZYSZTOF BRAŃSKI BIAŁYSTOK - 4 mini


Studio świadczy usługi w zakresie: projektowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, projektowanie wnętrz, adaptacje poddaszy, aranżacje wnętrz mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznych, modernizacji oraz rozbudowy budynków, wyposażenia wnętrz.


arch

Tworzymy projekty:
 • architektoniczne
 • urbanistyczne
 • wnętrz
 • terenów zielonych
 • modernizacji budynków.
 • budynków użyteczności publicznej
 • budynków przemysłowych
 • budynków mieszkaniowych wielorodzinnych i jednorodzinnych
 • adaptacji, remontów i renowacji istniejących obiektów.


Zachęcamy Państwa do skontaktowania się ze Studiem Architektonicznym Amm z Białegostoku. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, deweloperów i osób prywatnych. Stawiamy na oryginalność oraz funkcjonalność każdego projektu. Są one wykonywane dokładnie i terminowo. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Projektując jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z Klientem - uwzględniając i szanując każdą jego sugestię.

Czekamy na Klientów w biurze projektowym w Białymstoku. Polecamy także kontakt drogę telefoniczną bądź e-mailową. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania i udzielimy praktycznych porad. Czekamy również na zgłoszenia firm oraz inwestorów - zapraszamy do nawiązania z nami długotrwałej i owocnej współpracy.

Skontaktuj się z architektem już dziś i wspólnie stwórzmy wymarzony projekt domu! Dobry projekt to podstawa udanej inwestycji!
arch

Amm Studio Architektoniczne działa w branży budowlanej już od ponad 20 lat. Przez ten czas nasze biuro projektowe rozwijało się, zdobyliśmy wiele praktycznych doświadczeń, zyskaliśmy grono stałych Klientów i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Zrealizowaliśmy wiele przeróżnych projektów. Nasze plany, obliczenia, rysunki przestały już istnieć tylko na papierze technicznym - przemieniły się w prawdziwe budowle - począwszy od domków jednorodzinnych, po siedziby firm, centra handlowe, osiedla mieszkaniowe czy zamieszkałe dziś apartamentowce. Przeprowadziliśmy także aranżacje terenów zielonych, byliśmy konsultantami przy remontach i projektowaliśmy wnętrza mieszkań oraz pomieszczenia przemysłowe. Przykładowe realizacje oraz projekty budynków o różnym zastosowaniu znajdą Państwo w zakładkach obok.

Prezentujemy gotowe wizualizacje domów. Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów oraz ich realizacji, ukazujących jak prezentują się już gotowe osiedla czy siedziby firm - zrealizowane według koncepcji naszych inżynierów architektów.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami naszego biura architektonicznego. Umieszczamy tu przykładowe projekty domów jednorodzinnych. Specjalnością studia AMM są projekty architektoniczne i urbanistyczne. Zajmujemy się również projektowaniem domów wielorodzinnych, budynków mieszkalnych, przemysłowych i użytku publicznego. Wykonujemy projekty od podstaw - zaprojektujemy Państwa wymarzony dom, mieszkanie, zrobimy projekt remontu, modernizacji czy renowacji budynku oraz zaaranżujemy wnętrza, a także zadbamy o aranżację ogrodów i całych terenów zielonych.

Każdy projekt wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie. Projektujemy dopiero po konsultacji z Klientem i wykonaniu odpowiednich obliczeń oraz wymiarów. Uwzględnimy wszelkie Państwa wizje, służymy fachową poradą, a także dysponujemy gotowymi już projektami domów. Projekty domów – dostępne w naszej siedzibie w Białymstoku, jak również częściowo na stronie internetowej - pozwolą Państwu znaleźć odpowiednie inspiracje i rozwiązanie dla siebie.


Dane kontaktowe:

AMM Studio Architektoniczne
arch. Krzysztof Brański
ul. Ogrodniczki 19
15-763 Białystok
Tel. 85 65 44 562
kom. 600 499 954
E-mail: ammarch@wp.pl


ZAPRASZAMY !!!


PROJEKTOWANIE I EKSPERTYZY

Budowlane, architektoniczne i przemysłowe

ARCHITEKCI
DORADZTWO BUDOWLANE
INWENTARYZACJE BUDOWLANE
PROJEKTY BUDOWLANE
PROJEKTY PLACÓW ZABAW
URBANISTYKA
EKSPERTYZY BUDOWLANE
EKSPERTYZY TECHNICZNE
DOKUMENTACJE BUDOWLANE
PROJEKTY DOMÓW
PROJEKTY WNĘTRZ

Wystroju wnętrz

ARANŻACJE BANKÓW
ARANŻACJE BIUR
ARANŻACJE HOTELI
ARANŻACJE MIESZKAŃ
ARANŻACJE SKLEPÓW
WYSTRÓJ WNĘTRZ

Terenów zielonych

PROJEKTY TERENÓW ZIELONYCH

Nadzory (budowlane, techniczne, inwestycyjne)

DORADZTWO INŻYNIERSKIE
NADZORY BUDOWLANE
NADZORY INWESTYCYJNE
NADZORY TECHNICZNE

SPORT, TURYSTYKA, REKREACJA

Wyposażenie placów zabaw

ARANŻACJE PLACÓW ZABAW

LEGENDA: